Преборих се за вътрешен мир и съм доволен, и Светия Дух и Сатаната компенсират с Война, защото от къде на къде само Мир. 🙂✌️☀️🌙
Преборих се за вътрешен мир и съм доволен, и Светия Дух и Сатаната компенсират с Война, защото от къде на къде само Мир. 🙂✌️☀️🌙