Животът е Свещен, а те го мърсят. Те искат Война с мен, защото са помяри мършави. Давам тези емотиконки, защото в Живота всички са неприкосновени, но в Отвъдното Съдбата не прощава. 🙂✌️☀️🌙
Животът е Свещен, а те го мърсят. Те искат Война с мен, защото са помяри мършави. Давам тези емотиконки, защото в Живота всички са неприкосновени, но в Отвъдното Съдбата не прощава. 🙂✌️☀️🌙