Лудост е тази Война, ама така се получи, че аз съм Луд. Защото за всичко си има Хора(герои). Няма да се продам на Дявола, защото аз съм във Война с Дявола. Тая помия не мога да я понасям. Дяволи и Мяволи и помии и всякаква сган и гняс. Ще ги унищожа. 🙂✌️☀️🌙
Лудост е тази Война, ама така се получи, че аз съм Луд. Защото за всичко си има Хора(герои). Няма да се продам на Дявола, защото аз съм във Война с Дявола. Тая помия не мога да я понасям. Дяволи и Мяволи и помии и всякаква сган и гняс. Ще ги унищожа. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 67 Прегледа