Опасно е, защото това е лудост да водиш война с Планетата, но аз съм луд откакто съм бил Бог Ра, Богът на Слънцето в Древен Египет. Тя ме унищожава, ама аз трупам Светци. 🙂✌️☀️🌙
Опасно е, защото това е лудост да водиш война с Планетата, но аз съм луд откакто съм бил Бог Ра, Богът на Слънцето в Древен Египет. Тя ме унищожава, ама аз трупам Светци. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 67 Прегледа