Кармата ми е че към Бога Децата, а Светия Дух иска към Ада при нея, и сме във Война, и тя ме прави на салата, а аз нищо не мога да и направя.🙂✌️☀️🌙
Кармата ми е че към Бога Децата, а Светия Дух иска към Ада при нея, и сме във Война, и тя ме прави на салата, а аз нищо не мога да и направя.🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 71 Прегледа