Събудих се в 3 часа през нощта и пия бира и гледам песните на Слави Трифонов по 7/8 TV. Дано Светия Дух да не иска да ме бие, защото това е голяма кочина между нас. 🙂✌️☀️🌙
Събудих се в 3 часа през нощта и пия бира и гледам песните на Слави Трифонов по 7/8 TV. Дано Светия Дух да не иска да ме бие, защото това е голяма кочина между нас. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 72 Прегледа
Спонсорирано