Вчера пошетах в къща и днес пошетах и пуснах пералня и като свърши ще я простра и като изсъхне прането ще го прибера. По цял ден си стоя вкъщи и си пия кафе и бира и спя и така, какво да правиш. Хубаво е да си сам в готовност за даване на Живот по Божиите Мисии. 🙂✌️☀️🌙
Вчера пошетах в къща и днес пошетах и пуснах пералня и като свърши ще я простра и като изсъхне прането ще го прибера. По цял ден си стоя вкъщи и си пия кафе и бира и спя и така, какво да правиш. Хубаво е да си сам в готовност за даване на Живот по Божиите Мисии. 🙂✌️☀️🌙
0 Комментарии 0 Поделились 160 Просмотры