Мани, страшни работи са тия работи с обладаването на Човека, ама така е измислено Сътворението. И аз искам да избягам някъде далече от Ужасите на Света, ама няма къде да бягам. 🙂✌️☀️🌙
Мани, страшни работи са тия работи с обладаването на Човека, ама така е измислено Сътворението. И аз искам да избягам някъде далече от Ужасите на Света, ама няма къде да бягам. 🙂✌️☀️🌙
0 Comments 0 Shares 128 Views