Виждате колко е немощен Човека спрямо тези Висши Разуми в Отвъдното(астрала), и заради това нека се оповаваме на Истините на Христа, а не да се поробваме в болки, заради материалното. Армагедон си зависи от нас Хората, дали ще дойде или няма да дойде. Ако сме шашави тъмно ще дойде, и обратното, ако сме хора на реда и порядъка и мира, няма да дойде. 🙂✌️☀️🌙
Виждате колко е немощен Човека спрямо тези Висши Разуми в Отвъдното(астрала), и заради това нека се оповаваме на Истините на Христа, а не да се поробваме в болки, заради материалното. Армагедон си зависи от нас Хората, дали ще дойде или няма да дойде. Ако сме шашави тъмно ще дойде, и обратното, ако сме хора на реда и порядъка и мира, няма да дойде. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 141 Прегледа