Нека да няма насилие и страдание за никой. Бъдете с висотата на своята воля, защото висотата е Бога, а другото е Човека. 🙂✌️☀️🌙
Нека да няма насилие и страдание за никой. Бъдете с висотата на своята воля, защото висотата е Бога, а другото е Човека. 🙂✌️☀️🌙