Аз нямам Вина, че Светия Дух не е направила Човекът съвършен, заради целта да се ходи по-често в Ада при нея. Въпросът е колко развит е менталният ви свят, за да се закачите за Рая. Мислене и Осъзнатост е Бога, а обратното е Дяволчето.
Аз нямам Вина, че Светия Дух не е направила Човекът съвършен, заради целта да се ходи по-често в Ада при нея. Въпросът е колко развит е менталният ви свят, за да се закачите за Рая. Мислене и Осъзнатост е Бога, а обратното е Дяволчето.