Повече тишина и мълчание, а не толкова много говорене и разговори, че да се е стигнало до дразнение и увреждане на главата с неправилни дози хормони. То от немощта на човека и неграмотността на Човека, хората загиват.
Повече тишина и мълчание, а не толкова много говорене и разговори, че да се е стигнало до дразнение и увреждане на главата с неправилни дози хормони. То от немощта на човека и неграмотността на Човека, хората загиват.