Хубаво е да жалите и да милвате главата на Човека, а не да я биете, заради това, че вие не сте се развили нормално. Морални Устои и светла визия за Живота.
Хубаво е да жалите и да милвате главата на Човека, а не да я биете, заради това, че вие не сте се развили нормално. Морални Устои и светла визия за Живота.
0 Комментарии 0 Поделились 171 Просмотры