Надявам се да съм ви вдъхновил за бебета и автентичен живот, ама знам, че няма пари за бебета, ама така е, какво да правиш, като не се мисли съществено за доброто на Човека.
Надявам се да съм ви вдъхновил за бебета и автентичен живот, ама знам, че няма пари за бебета, ама така е, какво да правиш, като не се мисли съществено за доброто на Човека.
0 Comments 0 Shares 173 Views