При Звярът нямаш правилен Ход, защото той самият е неправилен за себе си и своето съществуване. Има и погубени души, заради Зверове, ама аз знам, че Светът може да се оправи за отрицателно време с правилната воля. Както си има отрова, така си има и лекарство. Просто всеки да гледа себе си, а не другия, защото сега, ако Хората и Държавите гледаха себе си, а не другия, нямаше да има войни.
При Звярът нямаш правилен Ход, защото той самият е неправилен за себе си и своето съществуване. Има и погубени души, заради Зверове, ама аз знам, че Светът може да се оправи за отрицателно време с правилната воля. Както си има отрова, така си има и лекарство. Просто всеки да гледа себе си, а не другия, защото сега, ако Хората и Държавите гледаха себе си, а не другия, нямаше да има войни.
0 Комментарии 0 Поделились 152 Просмотры