Знам, че и Хората са погнусени от Лошотията, ама те и Ангелите са погнусени от лошотията и заради това има санкции, като лишаване от Чудесата по Света.
Знам, че и Хората са погнусени от Лошотията, ама те и Ангелите са погнусени от лошотията и заради това има санкции, като лишаване от Чудесата по Света.
0 Коментари 0 Споделяния 141 Прегледа