По принцип не ми се занимава да се раждам и прераждам, ама явно няма как, защото мисиите за по-голямото от мен трябва да се реализират, за да съм и аз просветлен и вие да сте просветлени, защото така или иначе го има Живота. Кретаме и се молим за нормалност в Живота за мен и за всички, и така, какво да правиш.
По принцип не ми се занимава да се раждам и прераждам, ама явно няма как, защото мисиите за по-голямото от мен трябва да се реализират, за да съм и аз просветлен и вие да сте просветлени, защото така или иначе го има Живота. Кретаме и се молим за нормалност в Живота за мен и за всички, и така, какво да правиш.
0 Коментари 0 Споделяния 102 Прегледа