Както и да е, ами наздраве за благоприятността между хората. Не срещу мен, защото аз ви давам Живот. Разум си е нужен. 🙂✌️☀️🌙
Както и да е, ами наздраве за благоприятността между хората. Не срещу мен, защото аз ви давам Живот. Разум си е нужен. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 75 Прегледа