Пледирам да бъдем свестни и земни и човечни хора, колкото и дяволчета да сме. 🙂✌️☀️🌙
Пледирам да бъдем свестни и земни и човечни хора, колкото и дяволчета да сме. 🙂✌️☀️🌙
0 Comments 0 Shares 112 Views