Неприятно е с тези войни отгоре и отдолу, ама какво да правиш, като хората са ядосани, защото не са се научили да не се гневят за земни неща. Така е, какво да правиш. Аз отговарям за себе си и за радостта на своя народ, а не за воли, които са извън мен.
Неприятно е с тези войни отгоре и отдолу, ама какво да правиш, като хората са ядосани, защото не са се научили да не се гневят за земни неща. Така е, какво да правиш. Аз отговарям за себе си и за радостта на своя народ, а не за воли, които са извън мен.
0 Комментарии 0 Поделились 74 Просмотры