Това да си монах и отшелник си е златно спасение, защото по-добре скучен Живот и вечен Рай, отколкото страстен Живот, но вечен Ад. 🙂✌️☀️🌙
Това да си монах и отшелник си е златно спасение, защото по-добре скучен Живот и вечен Рай, отколкото страстен Живот, но вечен Ад. 🙂✌️☀️🌙
0 Комментарии 0 Поделились 165 Просмотры