То това представлява Човекът. Чистота(Бог) и Мръсотия(Дявол), и всички си приличат по тези рамки на Сътворението. Нямам интерес да се занимавам в самобичуване за убежденията на Хората, ами всеки да дава Мир на всеки и всеки да не тормози всеки, и готово.
То това представлява Човекът. Чистота(Бог) и Мръсотия(Дявол), и всички си приличат по тези рамки на Сътворението. Нямам интерес да се занимавам в самобичуване за убежденията на Хората, ами всеки да дава Мир на всеки и всеки да не тормози всеки, и готово.
0 Комментарии 0 Поделились 125 Просмотры