Днешно време е рядкост Човек да ви дава Свобода, защото повечето Хора са станали Дяволчета. Аз давам Свобода, защото искам да получа Свобода. 🙂✌️☀️🌙
Днешно време е рядкост Човек да ви дава Свобода, защото повечето Хора са станали Дяволчета. Аз давам Свобода, защото искам да получа Свобода. 🙂✌️☀️🌙
0 Комментарии 0 Поделились 77 Просмотры