И аз съм Светец, но само искам да ви кажа, а не да вляза в кочинката на страхотията от тези политически бури и шумове, защото за всичко си има Хора(герои). 🙂✌️☀️🌙
И аз съм Светец, но само искам да ви кажа, а не да вляза в кочинката на страхотията от тези политически бури и шумове, защото за всичко си има Хора(герои). 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 115 Прегледа