Добро утро. Да си пием кафенцето и да се радваме на Бога, защото с него Животът не боли, а боли единствено от Човешкото. 🙂✌️☀️🌙
Добро утро. Да си пием кафенцето и да се радваме на Бога, защото с него Животът не боли, а боли единствено от Човешкото. 🙂✌️☀️🌙