Както и да е, ами нека имаме свято търпение да изчакаме Злото да порасне и да израсне и да стане Добро. 🙂✌️☀️🌙
Както и да е, ами нека имаме свято търпение да изчакаме Злото да порасне и да израсне и да стане Добро. 🙂✌️☀️🌙
0 Comments 0 Shares 128 Views