Нека да просветлим народа, за да живее хубаво, а не да се мъчи в Живота си. Както тия хора по високите етажи е хубаво и те да се ограмотят и облагородят, защото заради тях всичко страда от собствената им глупост и лекомислие и лековерие и злокачествена болшевишка лигавщина.
Нека да просветлим народа, за да живее хубаво, а не да се мъчи в Живота си. Както тия хора по високите етажи е хубаво и те да се ограмотят и облагородят, защото заради тях всичко страда от собствената им глупост и лекомислие и лековерие и злокачествена болшевишка лигавщина.
0 Коментари 0 Споделяния 78 Прегледа