Както и да е, ами какво да правиш, като все има и шашави хора, които се бутат на върха, а пък не са за върха, ама карай да върви. Борим се срещу псевдото, ама така е с Човека. 🙂✌️☀️🌙
Както и да е, ами какво да правиш, като все има и шашави хора, които се бутат на върха, а пък не са за върха, ама карай да върви. Борим се срещу псевдото, ама така е с Човека. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 105 Прегледа