Нека се обичаме вече и да си се чувстваме взаимно в присъствие и мълчание. 🙂✌️☀️🌙
Нека се обичаме вече и да си се чувстваме взаимно в присъствие и мълчание. 🙂✌️☀️🌙
0 Комментарии 0 Поделились 146 Просмотры