Спокойно, защото лека полека всичко ще се оправи, а може би и после пак ще се развали, ама пак ще се оправи, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
Спокойно, защото лека полека всичко ще се оправи, а може би и после пак ще се развали, ама пак ще се оправи, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 107 Прегледа
Спонсорирано