И аз съм влизал в транс, но беше будно съзнателен, но усещането беше вълшебно, и този транс беше, че Ангелчето искаше да ме предупреди, че ако направя нещо, което той не иска относно забранения плод(злия дух) и всички ще бягат от мен, защото ще се превърна в нервна и гневна топка от Лошотия.
И аз съм влизал в транс, но беше будно съзнателен, но усещането беше вълшебно, и този транс беше, че Ангелчето искаше да ме предупреди, че ако направя нещо, което той не иска относно забранения плод(злия дух) и всички ще бягат от мен, защото ще се превърна в нервна и гневна топка от Лошотия.
0 Коментари 0 Споделяния 109 Прегледа