Аз виждам генерално Ангелите в Отвъдното колко са дистанцирани и някак си погнусени от общия знаменател на Хората. Защото Хората от несъзнателност са свикнали да бъдат Дяволчета, и никога не им е минало през ума да изгладят и да оправят себе си и Живота и индивид и цяло, защото не търсят Словото на Хората на Бога, за да им е леко и светло и разбрано в Живота към вътрешен мир за световен мир.
Аз виждам генерално Ангелите в Отвъдното колко са дистанцирани и някак си погнусени от общия знаменател на Хората. Защото Хората от несъзнателност са свикнали да бъдат Дяволчета, и никога не им е минало през ума да изгладят и да оправят себе си и Живота и индивид и цяло, защото не търсят Словото на Хората на Бога, за да им е леко и светло и разбрано в Живота към вътрешен мир за световен мир.
0 Комментарии 0 Поделились 109 Просмотры