Повече си мълчете и повече кротувайте, защото е вредно за Живота ви, като правите лошотии и ви се връщат лошотии. Както и да е, ами да си пием кафето и да пушим някоя друга цигара. 🙂✌️☀️🌙
Повече си мълчете и повече кротувайте, защото е вредно за Живота ви, като правите лошотии и ви се връщат лошотии. Както и да е, ами да си пием кафето и да пушим някоя друга цигара. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 161 Прегледа