Добро утро. То това е кофтито, че от слаби човешки звена и цялата системата прогнива от заразата. Бъдете силни за своите реалности, а не всеки да мъчи всеки от грозотия, заради несъзнателен Живот. Не всички вътрешни духовни убеждения са Мир, защото някои хора разбират, че трябва всеки да стиска всеки, защото смисълът на живота е да се гърчим взаимно, ама това го мисли този, който не страда, и като Светия Дух върне, и хоп убежденията се сриват. Хубаво е да сме съзнателни преди да ни дойде някой шамар. Аз искам да дам и да излекувам всичко и да оправя всичко, ама от несъзнателни Животи, не става, защото хората не са се погрижили за своите личности. Хубаво е да бъдем едновременно интровертни котки и екстровертни кучета, защото, като се залитне се получава дефекта и погнусата на Ангелите в Отвъдното. Ама така е, защото аз Мир давам и Път в Живота давам, а какво виждам хората да дават. Човешки бич за Човека. Така е било с тези, които не са се открехнали за как да кажа, нормалното за себе си и обществото си, а то всичко е дадено за Човека да живее със стабилни духовни убеждения, а не с убеждения, които ще се сринат, защото има обратна негативна инстанция.
Добро утро. То това е кофтито, че от слаби човешки звена и цялата системата прогнива от заразата. Бъдете силни за своите реалности, а не всеки да мъчи всеки от грозотия, заради несъзнателен Живот. Не всички вътрешни духовни убеждения са Мир, защото някои хора разбират, че трябва всеки да стиска всеки, защото смисълът на живота е да се гърчим взаимно, ама това го мисли този, който не страда, и като Светия Дух върне, и хоп убежденията се сриват. Хубаво е да сме съзнателни преди да ни дойде някой шамар. Аз искам да дам и да излекувам всичко и да оправя всичко, ама от несъзнателни Животи, не става, защото хората не са се погрижили за своите личности. Хубаво е да бъдем едновременно интровертни котки и екстровертни кучета, защото, като се залитне се получава дефекта и погнусата на Ангелите в Отвъдното. Ама така е, защото аз Мир давам и Път в Живота давам, а какво виждам хората да дават. Човешки бич за Човека. Така е било с тези, които не са се открехнали за как да кажа, нормалното за себе си и обществото си, а то всичко е дадено за Човека да живее със стабилни духовни убеждения, а не с убеждения, които ще се сринат, защото има обратна негативна инстанция.
0 Коментари 0 Споделяния 113 Прегледа