Аз знам, че Светия Дух понякога се държи, като Боклуче, ама нищо, ще и мине, като на малко кученце. 🙂✌️☀️🌙
Аз знам, че Светия Дух понякога се държи, като Боклуче, ама нищо, ще и мине, като на малко кученце. 🙂✌️☀️🌙
0 Comments 0 Shares 113 Views