Едно време, като бях дете, не сме яли вече умрели кокошки, а сме ги погребвали. Ядат се, когато се колят. Животът е лудница, ама не знам и аз, защото Звярът всичко яде и всичко поглъща, защото звярът си е звяр. 🙂✌️☀️🌙
Едно време, като бях дете, не сме яли вече умрели кокошки, а сме ги погребвали. Ядат се, когато се колят. Животът е лудница, ама не знам и аз, защото Звярът всичко яде и всичко поглъща, защото звярът си е звяр. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 80 Прегледа