Както и да е. Пледирам за спокойствие, за да се излекуваме, като Личности и Общество. 🙂✌️☀️🌙
Както и да е. Пледирам за спокойствие, за да се излекуваме, като Личности и Общество. 🙂✌️☀️🌙
0 Комментарии 0 Поделились 112 Просмотры