Както и да е, ами лека нощ и до нови срещи в хубостите и щуротиите на Живота. Изядох го тоя Живот, защото така е, като дразниш Лъва. 🙂✌️☀️🌙
Както и да е, ами лека нощ и до нови срещи в хубостите и щуротиите на Живота. Изядох го тоя Живот, защото така е, като дразниш Лъва. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 125 Прегледа
Спонсорирано