Тази сутрин повръщах, защото нещо ми беше дискомфортно в гърлото и в организма въобще. Ама ми дреме, и сега съм първа пушка. 🙂✌️☀️🌙
Тази сутрин повръщах, защото нещо ми беше дискомфортно в гърлото и в организма въобще. Ама ми дреме, и сега съм първа пушка. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 159 Прегледа
Спонсорирано