Не ми се получава да бъда лошо момче, защото така се оформих и развих. Съдба е това, и какво да правиш.
Не ми се получава да бъда лошо момче, защото така се оформих и развих. Съдба е това, и какво да правиш.
0 Коментари 0 Споделяния 58 Прегледа
Спонсорирано