Общественият елит си говорят нещо по националните телевизии. Живот кипи отвсякъде, а пък мен понякога ме мързи да живея. 🙂✌️☀️🌙
Общественият елит си говорят нещо по националните телевизии. Живот кипи отвсякъде, а пък мен понякога ме мързи да живея. 🙂✌️☀️🌙
0 Комментарии 0 Поделились 113 Просмотры