То не е хубаво да се преяжда, ама заради това съществува медитацията. Да си изчистим Съзнанието, че се случва от време на време токсикация. 🙂✌️☀️🌙
То не е хубаво да се преяжда, ама заради това съществува медитацията. Да си изчистим Съзнанието, че се случва от време на време токсикация. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 163 Прегледа