Няма грижи Хора, защото, докато има Светци на Земята, ще е по-добре, колкото и да е трудно в Живота. Няма да се притеснявате за нищо, а оставете мръсната работа на Светците. 🙂✌️☀️🌙
Няма грижи Хора, защото, докато има Светци на Земята, ще е по-добре, колкото и да е трудно в Живота. Няма да се притеснявате за нищо, а оставете мръсната работа на Светците. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 156 Прегледа