Понякога не обичам да имам избор, защото Дилемите са WoW. Понякога си предпочитам диктатурата, защото си знаеш, че нямаш избор, нямаш вина. 🙂✌️☀️🌙
Понякога не обичам да имам избор, защото Дилемите са WoW. Понякога си предпочитам диктатурата, защото си знаеш, че нямаш избор, нямаш вина. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 134 Прегледа