Опасно е по принцип, ама какво да правиш, освен да продължаваш да се бориш за нормалност. 🙂✌️☀️🌙
Опасно е по принцип, ама какво да правиш, освен да продължаваш да се бориш за нормалност. 🙂✌️☀️🌙
0 Комментарии 0 Поделились 62 Просмотры