Не ми трябват Хора, защото Хората са се превърнали в Смърт. Ей Циганчета ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
Не ми трябват Хора, защото Хората са се превърнали в Смърт. Ей Циганчета ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 111 Прегледа
Спонсорирано