То и аз съм Дявол(емоция) на Хаоса и Разрухата, но съм ограмотен от Блаженството Божие. Грамотността краси Човека. 🙂✌️☀️🌙
То и аз съм Дявол(емоция) на Хаоса и Разрухата, но съм ограмотен от Блаженството Божие. Грамотността краси Човека. 🙂✌️☀️🌙
0 Comments 0 Shares 190 Views