Обичайте се вече, и нека няма мизерия на Света, защото какъв е смисълът да сме мизерници(хора, които правят лошотия и мизерия). 🙂✌️☀️🌙
Обичайте се вече, и нека няма мизерия на Света, защото какъв е смисълът да сме мизерници(хора, които правят лошотия и мизерия). 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 196 Прегледа
Спонсорирано