Аз съм преживял много немилости и грубости и зверства по волята на Дявола, и въпреки това не съм станал звяр от заразата, а си останах Светец, който трябва да се лекува, защото съм безпътен. 🙂✌️☀️🌙
Аз съм преживял много немилости и грубости и зверства по волята на Дявола, и въпреки това не съм станал звяр от заразата, а си останах Светец, който трябва да се лекува, защото съм безпътен. 🙂✌️☀️🌙
0 Комментарии 0 Поделились 132 Просмотры