Ще ви оставям да си почивате от моите вълнения в Живота, и ако се сетя нещо ще ви подшушна на ушенце. 🙂✌️☀️🌙
Ще ви оставям да си почивате от моите вълнения в Живота, и ако се сетя нещо ще ви подшушна на ушенце. 🙂✌️☀️🌙
0 Comments 0 Shares 144 Views